Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ще одна оновлена бібліотека готується до відкриття у Деснянському районі

06 грудня 2019 року, 17:54

Бібліотека №115 Деснянського району, що отримала нову айдентику в рамках проєкту «БібліоHUB», готується до відкриття. Про це повідомила директорка Департаменту культури Діана Попова під час виїзної наради спільно з депутаткою Київської міської ради, головою Постійної комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганною Старостенко.

«Наразі в новій бібліотеці активно йде монтаж меблів та встановлення необхідного технічного обладнання. Вже сьогодні мали змогу побачити довгоочікуваний ліфт для людей з інвалідністю. Завершення ремонтних робіт запланували на кінець грудня: скоро столиця побачить абсолютно нову бібліотеку», – зазначила Діана Попова.

Проєкт «Сучасний бібліотечний простір – «БібліоHUB» розпочато у 2017 році. На сьогодні його учасниками стали 7 районів (Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільський, Голосіївський і Дарницький) та 8 бібліотек, які отримали новий фірмовий стиль, сучасний вигляд та інноваційні технології.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]