Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Щодня у Києві працюють близько 600 дорожників – триває ремонт та прибирання артерій міста

06 травня 2022 року, 9:10

Щодня на вулицях міста працюють близько 600 працівників дорожнього господарства. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Це ще одні міські герої! Вони проводять ручне та механізоване прибирання транспортних артерій, тротуарів, підземних пішохідних переходів і зупинкових комплексів, очищають зливоприймачі, вирівнюють та встановлюють антипаркувальні стовпчики, поступово прибирають блоки з проїжджої частини», – розповів Микола Поворозник.

Він додав, що у місті триває ремонт дорожнього покриття низки вулиць.

«Проведено роботи з ліквідації ямковості на окремих ділянках вулиць Вільямса, Максимовича, Хоткевича, Визволителів, Солом’янській, Глибочицькій, Хрещатику, Богатирській, на проспекті Шухевича, на Харківському та Столичне шосе», – розповів Микола Поворозник.

Крім того, розпочався поточний ремонт Володимирського узвозу. Дорожники ліквідовують просідання в основі проїжджої частини, ремонтують покриття із бруківки. Першу частину ремонту узвозу виконали торік. Цьогоріч роботи продовжуються.

«Зауважу, що працівників ШЕУ та комунальну техніку також залучають до робіт у передмісті, де йшли важкі бої, а зараз йдуть роботи з відновлення інфраструктури населених пунктів», – сказав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]