Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Серед мешканців Київського зоопарку створили 19 нових пар (+фото)

03 березня 2023 року, 11:49

Серед мешканців Київського зоопарку створили 19 нових пар. Як повідомляє столичний зоопарк, для врятованої мартишки де Бразза на ім’я Сіма спеціально привезли нового супутника на ім’я Сіл. Сірому журавлю Сірку знайшли супутницю – Роксолану. Грифу Гарі привезли двох пернатих подруг. Табун благородних оленів з 5 самиць отримав нового вожака Нео.

Нагадуємо, що минулого року зоопарк поповнився 300 новонародженими малюками, а ще майже 400 тварин з постраждалих регіонів отримали тут прихисток.

Наразі співробітники облаштовують родинне ранчо для новоствореної родини єнотів. Сім’я складається з 16 особин, серед яких 9 – врятовані від війни. А прихищені у зоопарку вугільні черепахи Антоніо і Марія вже добре освоїли нову комфортну хатинку.

Нагадаємо, що квиткові каси зоопарку працюють щодня:

  • у понеділок – із 12:00 до 15:00;
  • з вівторка до неділі – із 10:00 до 15:00.

На території зоопарку дозволено перебувати до 16:00.

Придбати електронні квитки до КиївЗоо можна за посиланням: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget11site11623/widget/index.

Також підтримати зоопарк і його тварин можливо будь-яким благодійним внеском: https://zoo.kiev.ua/yak-pidtrymaty-nash-zoopark-i-tvaryn/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]