Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сьогодні на Харківській площі в Києві висадили 5 тисяч лілій із Харкова (+фото)

24 травня 2022 року, 14:47

Більше 5 тисяч цибулин 5-ти сортів лілій сьогодні висаджені на Харківській площі. Квіти столичним зеленбудівцям подарували харківські меценати, за що їм велика подяка від керівництва міста і киян. Про це під час висадження квітів повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За словами зеленбудівців, розцвісти лілії можуть уже цього літа. Висота деяких рослин, залежно від сорту, може сягнути більше метра. Загалом лілії вкрили 200 кв. м території Харківської площі.

«Ми дякуємо харків’янам за подарунок. Ці чудові квіти бачитимуть усі, хто прямує з Києва в напрямку Харкова і хто заїжджає до столиці. Я переконаний, що Харків швидко відновлюватимуть після страшних подій. І він може розраховувати на допомогу Києва», – сказав Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що у столиці продовжують роботи з озеленення і благоустрою. Уже висадили понад 1600 дерев та близько 10 тисяч кущів. Також зеленбудівці працюють над патріотичними експозиціями з квітів, що створять у кожному районі міста. Одна з таких – символічна марка із зображенням українського військового на тлі російського корабля – вже висаджена біля станції метро «Лівобережна».

Більше 5 тисяч цибулин 5-ти сортів лілій сьогодні висаджені на Харківській площі (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]