Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У кожному районі Києва створять квіткові композиції на кшталт клумби у вигляді марки із зображенням українського військового та російського корабля (+фото)

20 травня 2022 року, 16:26

У кожному районі міста з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни. Першою такою композицією, яку зробив колектив зеленбуду Дніпровського району, є знаменита марка з зображенням українського військового на фоні російського корабля. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Зараз іде активна фаза озеленення столиці: висаджено вже 1600 дерев і майже 10 тисяч кущів. Тепліша погода дозволила розпочати роботи з облаштування клумб і квітників. В оранжереях кожного району вирощені квіти, що вже зараз висаджують в різних куточках нашого міста. Попри воєнний стан та складну економічну ситуацію у столиці працює майже 700 озеленювачів, які прибирають парки, проводять весняний догляд за рослинами, видаляють аварійні та сухостійні дерева і висаджують нові. Символічну композицію зробив колектив Дніпровського зеленбуду біля метро Лівобережна. Це зображення російського корабля і знаменитий напрямок, куди йому радять піти. Це панно розміром 14 на 4,5 метри, сформоване із декількох тисяч квітів різних сортів квітів», - розповівПетро Пантелеєв.

За його словами, такі квіткові композиції з символами боротьби українського народу планують створити в кожному районі.

«Я нагадаю, що усі комунальні служби міста працюють у штатному режимі. При цьому більше тисячі комунальників пішли до лав ЗСУ та ТРО, щоб захищати країну. Тим не менше, колективи усіх підприємств згуртувались і доклали зусиль, щоб кияни щодня отримували необхідні послуги і не відчули нестачі персоналу», – сказав заступник голови КМДА.

Квіткові композиції про незламність українського народу з’являться в кожному районі столиці: перша з них – знаменита марка із зображенням українського військового на фоні російського корабля (Фото – Badahos)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]