Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сьогодні вночі на станціях столичного метро укривалося від обстрілів більше 9 тисяч містян, удень – 41 тисяча

29 травня 2023 року, 16:29

Сьогодні вночі, із 28 на 29 травня, на станціях київського метро укривалося більше 9 тисяч містян, із яких 1120 – діти. Це найбільша кількість людей, яка перебувала вночі на станціях протягом поточного місяця. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook.

«Під час денного обстрілу столиці, аби врятувати життя, до метрополітену прийшла понад 41 тисяча містян. Закликаю: не нехтуйте сигналами тривоги та перебувайте в укриттях під час небезпеки!» – наголосив Микола Поворозник.

Він нагадав, що на станціях підземки працюють санвузли, є фонтанчики із водою. Також можна скористатися стільцями та модульними лавами.

«Враховуйте, що на станціях досить прохолодно, тож беріть із собою теплий одяг», – додав Микола Поворозник.

Нагадуємо, що 46 підземних станцій Київського метрополітену працюють в режимі укриття цілодобово. Водночас у разі повітряної тривоги вдень, рух поїздів здійснюється лише підземними ділянками.

У разі оголошення сигналу «повітряна тривога» в комендантську годину (із 00:00 до 05:00) прохід на станцію забезпечує працівник поліції (контакти чергового поліцейського розміщено біля входу). Звертаємо увагу, що вночі працює той же вестибюль метро, що й у денну зміну. Також не забувайте брати з собою документ, який посвідчує особу, адже поліцейський перевіряє його при вході.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]