Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Спалювання сміття зі Львова на заводі «Енергія» не впливає на екологічну ситуацію у столиці – Микола Поворозник

25 червня 2016 року, 10:39

Додаткове спалювання твердих побутових відходів зі Львова на заводі «Енергія» у короткі терміни не вплине на збільшення викидів у повітря та не погіршить екологічну ситуацію у столиці. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Завод «Енергія» приймає в будні дні від 600 до 1200 т сміття на добу, на вихідні об’єми зменшуються в середньому до 250-300 т на добу. Завод працює лише на 30% від своєї проектної потужності. Проаналізувавши можливості підприємства, ми погодилися допомогти львів’янам у складній ситуації. Наразі завод «Енергія» львівського сміття спалює трохи більше 15% від загального об’єму щодоби», – зазначив Микола Поворозник.

За висновками СЕС, викиди в повітря відповідають національним нормам і складають 38% від граничних. Такі показники не впливають негативно на екологічну ситуацію в місті.

«За результатами контролю, проведеного Головним управлінням держпродспоживслужби в м. Києві, перевищень гігієнічних нормативів забруднюючих речовин у приземному шарі атмосферного повітря не виявлено. Крім того, завод не має викидів стічних та зливових вод в озеро Вирлиця, всі викиди поступають на очисну станцію Бортницької станції аерації. Забір води для технічних та побутових потреб заводу здійснюється з міських мереж «Київводоканалу», – зауважив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]