Версія для людей із вадами зору

Станція метро «Почайна» запрацювала у звичайному режимі після встановлення турнікетів

09 березня 2021 року, 9:44

Станція метро «Почайна» запрацювала у звичайному режимі: монтажні та налагоджувальні роботи зі встановлення нових турнікетів у вестибюлі № 1 завершено. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Нагадаємо, що такі турнікети вже встановлено на станціях «Сирець», «Площа Льва Толстого», «Героїв Дніпра», «Харківська», «Контрактова площа». Вони приймають усі електронні способи оплати проїзду: qr-квиток, Kyiv Smart Card, Картку киянина та безконтактну банківську картку. Також цей вид контрольно-пропускних пунктів є антивандальним та застосовується у європейських підземках.

«Київський метрополітен» перепрошує за тимчасові незручності під час монтажних робіт. І закликає пасажирів користуватися безконтактними способами оплати та дотримуватися карантинних заходів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua