Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Станція метро «Поштова площа» працює у звичайному режимі. Маніпуляції щодо теми роботи станції створюють, щоб посіяти паніку

06 травня 2024 року, 13:07

Станція метрополітену «Поштова площа» працює у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги. Маніпуляції щодо теми роботи станції створюють, щоб посіяти паніку. На цьому наголосили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Станція «Поштова площа», зокрема й перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризики щодо підтоплення, закриття станції на ремонт чи реконструкцію відсутні.

Фахівці метрополітену провели позаплановий огляд та обстеження споруд, за результатами яких деформацій не виявлено.

Міська влада закликає диванних експертів та блогерів не маніпулювати темою роботи столичного метрополітену, а медіа – використовувати інформацію перевірену та з офіційних джерел. Вкотре наголошуємо, що подібні провокаційні заяви щодо стану метро створюються з метою посіяти паніку та грають на руку ворогу в інформаційній війні.

У Департаменті також нагадали, що підземний пішохідний перехід станції «Поштова площа» відокремлений капітальною (цегляною) перегородкою від майбутнього об’єкта багатофункціонального призначення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]