Версія для людей із вадами зору

Стартувало голосування за проекти Громадського бюджету-2019

24 серпня 2018 року

Стартувало голосування за проекти Громадського бюджету-2019

24 серпня стартувало електронне голосування за проекти третього Громадського бюджету у Києві. Підтримати ініціативи можна включно до 15 вересня. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Цього року кошторис Громадського бюджету складає 150 млн грн. Ці кошти міська влада інвестує у розвиток демократичних процесів прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії, використовуючи ГБ як інструмент співпраці з киянами», – зазначив Микола Поворозник.

Він нагадав, що цього року кияни встановили новий рекорд і подали для голосування понад 1100 проектів у різних сферах розвитку міста. Одна людина може проголосувати максимум за  5 проектів. Для цього потрібно зайти на сайт https://gb.kyivcity.gov.ua/, натиснути «Переглянути проекти» та обрати за допомогою фільтрів «Категорія» і «Район» або за номером чи назвою в полі пошуку 5 проектів, за які ви вболіваєте. 

Голосування електронне, тож авторизуватися потрібно через BankID «ПриватБанку», Національного банку України (НБУ), або за допомогою Електронного цифрового підпису (ЕЦП) у вікні сервісу КИЇВ ІD. Після підтвердження особи банком, система поверне на сторінку проекту, і кнопка «Проголосувати» стане активною. Власники картки киянина авторизуються через «Ощадбанк».

ГБ-2019 проходитиме за новими правилами. Cеред новацій – можливість команд долучати спонсорів. Вони матимуть рівні права з авторами щодо контролю за реалізацією проектів (якщо внесок +10%). «Громадський бюджет набуває дедалі більшої підтримки серед киян. І більшість нововведень, за якими проходитиме ГБ у цьому році, якраз запропоновані активістами. Це є свідченням популярності проекту і вдалої командної роботи міста та громади», – наголосив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Детальніше про ці та інші зміни у Положенні Громадського бюджету-2019 можна дізнатись за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua