Версія для людей із вадами зору

Стипендії від Київради можуть отримати 100 обдарованих дітей

18 вересня 2019 року

Стипендії від Київради можуть отримати 100 обдарованих дітей

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань  освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати погодили список стипендіатів у галузі освіти для обдарованих дітей.

Відповідно до проекту рішення, персональні стипендії від Київради отримають 100 талановитих дітей, які мають високі досягнення в навчанні та мистецтві, беруть активну участь у суспільному житті навчального закладу та міста.

«Відбір претендентів проходить за рейтинговою системою шляхом голосування членів конкурсної комісії, враховуючи їхні досягнення у навчанні. Місто планує виплачувати їм щомісяця кошти в розмірі 1000 гривень – із 1 вересня по 30 червня.  За будь-яких умов Київ щороку докладає усіх зусиль, щоб підтримати і додатково мотивувати свою талановиту молодь», - зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти Ганна Старостенко.

Всі учні, яким призначаються стипендії, є призерами Всеукраїнських та міських предметних олімпіад, Всеукраїнського та міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міжнародних конкурсів та інтелектуальних турнірів. Стипендіати також мають високі досягнення у науково-дослідницькій діяльності, мають публікації у науково-популярних виданнях та беруть участь у науково-практичних конференціях і семінарах.

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua