Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столична влада завжди готова до конструктивного діалогу з мешканцями, але не з маніпуляторами від політики – Володимир Бондаренко про конфлікт навколо с. Биківня

18 січня 2016 року, 9:29

Голова погоджувальної комісії, яка має спірні питання навколо детального плану території селища Биківня, керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко поширив відкрите звернення до киян і, зокрема, мешканців селища Биківня.

«З 11 січня цього року працює погоджувальна комісія, метою роботи якої є урегулювання спірних питань навколо детального плану території селища Биківня. Робота комісії проходить конструктивно, адже столична влада налаштована на підтримку мешканців селища.

Натомість, окремі представники погоджувальної комісії від Биківні, за підтримки політичних сил, які не пройшли до Київради, намагаються заробити політичні дивіденди, свідомо вводячи в оману мешканців селища Биківня, підштовхуючи їх до протиправних дій», – заявив у своєму зверненні Володимир Бондаренко.

Він підкреслив, що столична влада готова до конструктивного діалогу  із мешканцями Биківні, але не з маніпуляторами від політики.

«Конструктивний діалог з громадськістю вже започаткований. Саме на прохання людей, а не горе-політиків, детальний план території зменшено удвічі. Виключено висотне будівництво, замість нього забудова дозволяється максимум до 4-х поверхів, будуються 2 нових дитсадки, розширюються вдвічі існуючий дитсадок та школа.

Із детального плану території виключені всі скандальні земельні ділянки, роздані під час каденцій попередньої Київради. Зараз перевіркою законності відведення цих земель, на прохання мешканців та за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка, займається прокуратура», – розповів голова погоджувальної комісії.

Він нагадав, що після консультацій з мешканцями було прийняте рішення і про збереження приватного сектору Биківні та гаражного кооперативу «Радист», що задокументовано у новому проекті плану.

Під нове будівництво у селищі Биківня запроектовано тільки 34 гектари території, у тому числі 21,5 гектари – для сімей загиблих учасників АТО і Героїв Небесної Сотні, паралімпійців та воїнів-афганців.

«Немає у детальному плані території вирубки 200 гектарів лісу, немає багатоповерхової забудови, немає пропозицій щодо виселення місцевих мешканців, про що відверто брешуть псевдоактивісти.

Дивно, проте вже після коригування, спільно з мешканцями, детального плану території, люди, які називають себе активістами, вимагають повернутися до старого детального плану, на який мешканці селища мали нарікання, який ми, разом з громадою Биківні, відкоригували.

Виникає резонне питання – чиї саме інтереси відстоюють ці люди, чий приватний інтерес вони лобіюють?», – запитує Володимир Бондаренко і наголошує, що місто не повернеться до першого варіанту детального плану території, як цього зараз вимагають лобісти незаконних земельних відводів.

«Адже саме той перший варіант, який хочуть повернути організатори акцій протесту, включав скандальні землевідводи і передбачав забудову значної частини лісу», – зауважив Володимир Бондаренко.

«Як голова погоджувальної комісії закликаю мешканців Биківні не піддаватися на провокації та не підтримувати осіб, котрі на проблемах простих людей, введені їх в оману жадають отримати доступ до розпорядження землею, яку вони так «сумлінно захищають». Адже, використовуючи вас, ці люди протестують не проти міської влади або беззаконня – вони відстоюють інші, не ваші інтереси» – підкреслив голова комісії із вирішення спірних питань навколо детального плану території селища Биківня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]