Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столичні гідрослужби ліквідували підтоплення на більшості локацій, роботи тривають

12 листопада 2023 року, 18:06

Гідрослужби «Київавтодору» ліквідували на більшості локацій столиці підтоплення вулично-дорожньої мережі, що утворились внаслідок тривалих дощів. Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури.

Наразі дорожники працюють над усуненням наслідків негоди на вул. Переяслівська та вул. Підлипки. Також роботи тривали в Дарницькому районі – на вул. Ташкентська, у Деснянському районі – на вул. Путивльська, вул. Р. Шухевича і у Святошинському районі – на вул. Стеценка. Дорожники надалі працюють у посиленому режимі задля ліквідації підтоплень.

Для цього гідрослужби використовують мотопомпи, насосні станції. Загалом дорожники мають напоготові 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів для ремонту й очистки системи зливової каналізації.

Нагадаємо, що у разі виявлення місць підтоплення проїжджої частини чи тротуарів слід звертатись до диспетчерської «Київавтодору»: 044-284-74-19.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]