Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столичних учнів запрошують долучитись до XVІ Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

24 березня 2023 року, 11:54

Учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років запрошують взяти участь у XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення запрошує охочих подавати роботи до 1 травня.

Цього року конкурс привертає увагу до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України. Тому вперше запрошують і школярів – громадян України, які постійно або тимчасово проживають за межами України.

До оцінювання робіт будуть залучені відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій і провідних правничих видань. Переможці отримають відзнаки та цінні подарунки.

Зокрема, передбачені номінації молодшої  групи (діти, віком від 6 до 10 років станом на 1 червня 2023 року), середньої (від 11 до 14 років) і старшої групи ( від 15 до 18 років). 

Спеціальні номінації:

  • «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими Героями – військовими, медиками, рятувальниками тощо; 
  • «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав; 
  • «Україна в кордонах 1991 року». До участі в номінації запрошують дітей, які перебувають на тимчасово окупованій території України; 
  • «Погляд української діаспори». До участі запрошують дітей, що проживають за межами України; 
  • «Захист прав дітей на Донеччині» – для дітей, що проживають на територіях зазначеної області, підконтрольних українській владі; 
  • «Незламна нація». До участі запрошуються діти, що постійно чи тимчасово проживають на території Києва. Співорганізатором даної номінації виступає Департамент молоді та спорту КМДА; 
  • «Україна – багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації;
  • «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві номінації.

Для участі необхідно до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом із заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу: [email protected] (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка в довільній формі у форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається.

Організатори конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді. 

Додатково.

Протягом 15 років у конкурсі взяли участь понад 105 тисяч конкурсантів. Конкурс став найбільш масової громадською правопросвітницькою ініціативою України.

У 2017 році конкурс визнаний однією з кращих 100 практик молодіжної роботи в Україні.

У 2020-му проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП-100» (м. Київ) та переможцем конкурсу «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]