Версія для людей із вадами зору

Тимчасові автобусні маршрути №№ 3Т, 18Т змінять роботу 4-5 серпня

02 серпня 2018 року, 13:29

Від початку руху 4 серпня до закінчення робіт 5 серпня вносяться зміни у роботу тимчасових автобусних маршрутів №№ 3Т, 18Т із метою прискорення ремонтних робіт трамвайної колії на розі вул. Жилянської та вул. Старовокзальної. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

Автобуси маршруту № 3Т «Ст. Кільцева дорога – залізничний вокзал «Центральний» курсуватимуть трасою:

  • просп. Леся Курбаса – просп. Космонавта Комарова – вул. Борщагівська – вул. Жилянська – вул. С. Петлюри – Вокзальна площа; у зворотному напрямку: вул. Петлюри – вул. Саксаганського – вул. Старовокзальна – вул. Жилянська – вул. Борщагівська – вул. Космонавта Комарова – просп. Леся Курбаса.

Автобуси маршруту № 18Т «Залізничний вокзал «Центральний» – вул. Січових Стрільців» курсуватимуть трасою:

  • Вокзальна площа – вул. С. Петлюри – вул. Саксаганського – вул. Старовокзальна – вул. Жилянська – вул. Бульварно-Кудрявська – площа Перемоги – вул. Дмитрівська – вул. Чорновола – Глибочицький проїзд – вул. Глибочицька; у зворотному напрямку: вул. Січових Стрільців – вул. В. Котарбінського – вул. Дмитрівська – вул. Старовокзальна.

Пасажири тимчасових автобусів маршрутів № 3Т, № 18Т мають право проїзду за місячними проїзними квитками, придбаними для проїзду у трамваї.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua