Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Тренування з Віталієм Кличком на благодійному аукціоні Prozorro продали за 150 тис. грн

25 липня 2017 року, 13:42

Лот Віталія Кличка – спільне спортивне тренування з чемпіоном світу – продали на благодійному аукціоні Prozorro за 150 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба міського голови Віталія Кличка.

Аукціон за право тренування з Віталієм Кличком стартував сьогодні, 25 липня, об 11:11 і відбувався в три раунди. У ньому взяли участь 8 осіб. Найвища ставка, за якою визначився переможець, становила 150 тис. грн.

«Я радий, що в аукціоні на Prozorro визначився переможець, з яким я із задоволенням поділюся секретами спортивного тренування. Впевнений, це буде цікаво та корисно. І  не тільки для того, хто тренуватиметься, – адже ці 150 тисяч гривень підуть на благодійність», – зазначив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що всі кошти від аукціону спрямують на купівлю апарату штучної вентиляції легень в дитячу клініку Інституту нейрохірургії. «Дуже добре, коли успішно втілюються соціальні ініціативи і благодійні акції, які допомагають рятувати і змінювати життя людей. Якщо я маю можливість, то завжди залюбки долучаюся до таких заходів. Тож коли представники системи Prozorro запропонували мені виставити на аукціон свій лот, я без жодних вагань погодився. Спільно будемо робити добрі справи», – підкреслив Віталій Кличко.

За умовами аукціону, тренування має відбутися протягом наступного місяця з дня торгів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua