Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Три кроки для безпеки: ОБСЄ започаткувало просвітницьку кампанію у сфері протидії торгівлі людьми

24 листопада 2022 року, 15:15

Через військові дії мільйони людей виїхали з Україні в пошуках безпеки, їжі та притулку. 90% із них – жінки та діти. Будь-хто з них може опинитися під загрозою торгівлі людьми, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі. У зв’язку із цим Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) започаткувала онлайн просвітницьку кампанію «Будьте в безпеці».

Компанія покликана допомогти українським жінкам і дітям уникнути ризиків сексуальної і трудової експлуатації у європейських країнах. ОБСЄ та Thomson Reuters підготували поради біженцям, щоб допомогти їм бути обізнаними та залишатися в безпеці.

Зокрема, на відповідному інформаційному сайті запропоновано три кроки до обізнаності про:

  • застережні знаки торгівлі людьми;
  • як мінімізувати ризики – завжди, під час подорожі та після прибуття;
  • як отримати допомогу.

Також на сайті вказано контакти агенцій, що допомагають постраждалим у різних країнах, та номери гарячих ліній, за якими можна зв’язатися для отримання офіційної інформації та допомоги в разі підозри чи небезпеки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]