Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Центр комунального сервісу нагадав правила опломбування та розпломбування квартирних лічильників

04 лютого 2022 року, 14:53

У комунальному концерні «Центр комунального сервісу» нагадують про те, як замовити опломбування та розпломбування квартирних лічильників води.

Для опломбування або розпломбування квартирних лічильників води потрібно залишити відповідну заявку за телефоном: 044-247-40-40 або в онлайн-режимі за посиланням: https://cks.com.ua/remote.

 Для замовлення через сайт потрібно бути авторизованим в особистому кабінеті ЦКС, обрати напрям питання: лічильники гарячої води або лічильники холодної води, а також заповнити необхідні поля.

Перед виконанням заявки спеціаліст КП «Київтеплоенерго» або ПрАТ «АК «Київводоканал» попередньо зателефонує для узгодження зручної дати та часу візиту.

Звертаємо увагу, що під час опломбування нових лічильників води після заміни потрібно пред’явити спеціалісту попередні лічильники, які демонтовано, акти їхнього розпломбування та демонтажу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]