Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Центральна бібліотека імені Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва святкує своє 100-річчя (+фото)

05 грудня 2019 року, 15:47

5 грудня у приміщенні Центральної бібліотеки відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню її 100-річного ювілею. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Відзнаками Київського міського голови та грамотами Департаменту культури працівників столичної бібліотеки нагородили голова Постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха та директор Департаменту культури Діана Попова.

«Усього кілька років тому ми тільки і мріяли про те, що центральна бібліотека матиме такий вигляд і кожного дня прийматиме щасливих маленьких читачів та їхніх батьків; вміщатиме таку чудову команду працівників, яка любить і знає свою справу; започаткує масштабний проект бібліохабів і розпочне велике перевтілення усього Києва», – привітала з ювілеєм бібліотеку Діана Попова.

Сьогодні Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва є публічною книгозбірнею, що динамічно розвивається як сучасний відкритий простір для реалізації просвітницьких, комунікативних та творчих задумів.

Як нагадали у Департаменті культури, бібліотека була створена у 1919 році за клопотанням відомих діячів культури – П. Г. Тичини та В. К. Магеровського. Певний час тут працював бібліотекарем сам Павло Григорович Тичина. У квітні 1920 року за його пропозицією бібліотеці присвоєно ім’я Тараса Григоровича Шевченка.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]