Версія для людей із вадами зору

Цього року рівень аварійності під час запуску опалювального сезону зменшився на 30%

31 жовтня 2019 року, 12:29

Завдяки масштабній заміні найбільш зношених мереж та якісно проведеним гідравлічним випробуванням рівень аварійності під час старту опалювального сезону зменшився на 30%. Про це під час розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що цього року в столиці замінили 130 км аварійних трубопроводів, де потенційно могла виникнути аварія.

 «Я нагадаю, що ми здійснюємо заміну старих мереж на нові комплексно, а не малими ділянками. Реконструкція проводиться від теплової камери до теплової камери. Крім того, нові трубопроводи прокладаються з тепловою ізоляцією, щоб уникнути втрат тепла, та аварійною сигналізацією», – сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА також повідомив, що правильно побудована робота команди КП «Київтеплоенерго» дала змогу зменшити теплові втрати в мережах на 2%.

«У відсотках ця цифра може здатися мізерною, але в грошовому еквіваленті це суттєве зниження витрат підприємства», – пояснив Петро Пантелеєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua