Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього року в Києві облаштували 40 кільцевих транспортних розв’язок

22 листопада 2023 року, 17:35

Цього року у столиці облаштували 40 кільцевих транспортних розв’язок. Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

У кожному районі міста КК «Київавтодор» спільно з ШЕУ вже облаштували від трьох до п’яти кільцевих розв’язок. Як зазначили в Департаменті, кільцеві розв’язки малого радіусу першочергово облаштували на перехрестях вулиць місцевого значення. Це допомагає знижувати аварійність на проїжджих частинах із надмірним та невпорядкованим простором.

На підходах до кільцевих розв’язок облаштували напрямні острівці, щоб знизити швидкість руху транспорту. Також встановили на дорозі тактильні смуги і знизили бордюри. Так, кільцеві розв’язки стали більш зручними та безпечними для маломобільних груп населення.

Департамент транспортної інфраструктури наголошує, що під час будівництва врахували потреби водіїв і пасажирів транспортних засобів, а також велосипедистів та пішоходів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]