Цього тижня у столиці можна відвідати 10 безоплатних екскурсій, одна з яких адаптована для людей із порушеннями слуху
Цього тижня Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували 10 безоплатних екскурсій, одна з яких адаптована для людей із порушеннями слуху й проводитиметься в супроводі перекладача жестової мови.
Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.
Заходи проходитимуть з середи до неділі. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.
Екскурсія «Смарагдова сага», під час якої учасники прогуляються парком «Нивки» в Шевченківському районі столиці. Також вони дізнаються багато цікавого про цю історичну місцевість, почують життєпис видатних особистостей, які тут жили й творили, надихаючись красою природи смарагдових Нивок.
Дата та час: 31 липня, середа, 18:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ahmhdTGCwPNx6EWq6.
Дата та час: 4 серпня, неділя, 18:30.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/L2H2g52Qtn7B2nyp8.
Екскурсія «Старим Подолом», де під час прогулянки вулицею Петра Сагайдачного учасники довідаються, як змінювався Поділ від початку розбудови до сьогодення. Також екскурсанти ознайомляться з унікальними архітектурними об’єктами, серед яких – найстаріший будинок Києва, Аптека-музей, Києво-Могилянська академія (заснована 400 років тому) та старовинні храми.
Дата та час: 31 липня, середа, 19:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/PrKpe92Mm9KHBRRP9.
Екскурсія «Все починається з Університету», де можна довідатися про те, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка дав початок розбудові нового кварталу Києва. Також учасники почують історію створення навколо Червоного корпусу парку та ботанічного саду.
Дата та час: 1 серпня, четвер, 16:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gQWVHHJRuChZS1Qb7.
Екскурсія «Зустріч на перехресті Науки», на якій кияни та гості міста поринуть в атмосферну подорож мальовничим куточком столиці Голосієвом, який є осередком низки провідних науково-дослідних інститутів України. Також учасники довідаються про здобутки та відкриття відомих науковців, які тут мешкали та працювали.
Дата та час: 2 серпня, п'ятниця, 18:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/M5VMWrWeEzH1VTYk7.
Екскурсія «Меценати Києва» (адаптована для людей із порушеннями слуху), протягом якої можна дізнатися про традиції благодійництва та про відомі родини меценатів Києва, які жили в місті більше століття тому, а також оцінити їхній внесок у збереження музейних цінностей, коли вони перетворювали власні оселі на музеї чи молитовні будинки.
Екскурсія триватиме в супроводі перекладача жестової мови.
Дата та час: 3 серпня, субота, 11:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/94Ru2yfoZ69xBLsY6.
Квест-екскурсія «Ключ до милосердя», де під час активної інтелектуальної гри можна буде розкрити таємниці та цікавинки одного з наймальовничіших історичних куточків столиці.
Дата та час: 3 серпня, субота, 14:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/N2rHndPHPzfWNNpC9.
Екскурсія «Київ хрещатий» присвячена головній вулиці Києва, її видатним об’єктам, відомим особистостям, які свого часу жили на Хрещатику та відігравали важливу роль у розвитку міста загалом та його центральної вулиці зокрема.
Дата та час: 3 серпня, субота, 18:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/eLae1FCdX6vF53F2A.
Екскурсія «Київ історичний» познайомить з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою та Подолом.
Дата та час: 4 серпня, неділя, 11:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ZkuiAhrNVvkj7two9.
Екскурсія «Як козаки та магістрат на Подолі жили» відкриє учасникам таємниці середньовічного Подолу і традиції київського самоуправління.
Дата та час: 4 серпня, неділя, 18:00.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/q75EGUPfwBsop6su9.
Реєстрація на екскурсії – обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]