Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього тижня в Києві проведуть 5 екскурсійних прогулянок квітучим містом на безоплатній основі, одна з яких адаптована для людей з порушеннями слуху

14 травня 2024 року, 10:24

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для киян і гостей столиці 5 екскурсій, одну з яких проведуть у супроводі перекладача жестової мови.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Заходи відбуватимуться з четверга до неділі. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Екскурсія «Київ – нескорені та незалежні» (адаптована до потреб людей із порушеннями слуху), під час якої екскурсанти довідаються про драматичні моменти боротьби за Незалежність України та відвідають місця, що зберігають пам’ять про героїв війн і революцій, визначних діячів громадсько-культурного руху, талановитих вчених і митців, образи яких повсякчас стоять на варті нашої національної самобутності.

Екскурсія триватиме в супроводі перекладача жестової мови.

Дата та час: 16 травня, четвер, 13:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/KgfF7QqUtoWWs24N9.

Екскурсія «Провулками київського Кудрявця» присвячена літописним місцям Києва і творінням багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи.

Дата та час: 17 травня, п’ятниця, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/oKZmtFYUvJL3X8q7A.

Екскурсія «Таємниці града Володимира», де учасники дізнаються про розбудову Києва, будівництво оборонних споруд часів князя Володимира та зведення першого кам’яного храму Київської держави – Десятинної церкви.

Дата та час: 17 травня, п’ятниця, 17:30.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/TM5PQgdmKN7HKEvq5.

Екскурсія «Київ історичний» познайомить з історією стародавнього міста, його пам’ятками, архітектурою та Подолом.

Дата та час: 18 травня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/NcvvMJnsnP7uFzgm7.

Екскурсія «Київ великого Нечуя» в межах співпраці з ГО «Україна Інкогніта», де під час 4-годинного маршруту можна буде дізнатися про життя та літературну спадщину видатного киянина, геніального українського письменника І. С. Нечуя-Левицького, а також відвідати місця, де він жив, любив гуляти та про які писав у багатьох своїх творах.

Дата та час: 19 травня, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/utuiVuHvq4LP7GKB6.

Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]