Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього тижня в Києві відбудуться 5 безоплатних екскурсій містом

15 листопада 2023 року, 11:06

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для киян та гостей столиці 5 безоплатних екскурсій.

Прогулянки вулицями Києва відбудуться з четверга до неділі. Місця зустрічей вказані в анкетах.

Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії», де можна ознайомитися з низкою об’єктів мілітарної історії Києва, а також почути про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Дата та час: 16 листопада, четвер, 15:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/E2skfAnkV9jJC2E66.

Екскурсія «Все починається з Університету», під час якої можна буде дізнатися, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка дав початок розбудові нового кварталу Києва, а також ознайомитися з історією створення навколо Червоного корпусу парку та ботанічного саду.

Дата та час: 16 листопада, четвер, 15:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/pR9fZNQeiuXbxH8T8.

Екскурсія «Прогулянка Старим Києвом», під час якої кияни та гості столиці дізнаються про будівництво Володимирського собору, ознайомляться з історіями Золотих воріт, Софійського собору тощо.

Дата та час: 17 листопада, п’ятниця, 13:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/EfQdw8NRXjGE9Xjq5.

Екскурсія «Як козаки та магістрат на Подолі жили», під час якої можна буде відкрити для себе таємниці середньовічного Подолу та дізнатися про традиції київського самоуправління.

Дата та час: 18 листопада, субота, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/rEV3oJq1QCdqaX3M9.

Екскурсія «Київ незламний», де учасники ознайомляться з історією воєнного Києва – із часів Другої Світової війни і до сьогоднішнього повномасштабного вторгнення.

Дата та час: 19 листопада, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/HBPNRNZb1KGqwRp96.

Реєстрація на екскурсії обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження телефонним дзвінком або SMS-повідомленням.

Екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]