Версія для людей із вадами зору

Цьогоріч 75 юних киян отримають творчу стипендію

01 червня 2020 року, 16:35

Цьогоріч іменні стипендії Київського міського голови отримають 75 юних киян, які гідно представляють Київ на всеукраїнських та міжнародних конкурсах у Франції, Італії, Австрії, Фінляндії, Литві та в інших країнах. Про це повідомили в Департаменті культури КМДА.

23 роки поспіль, 1-го червня, іменною стипендією міського голови нагороджуються учні закладів мистецької освіти міста – талановиті діти, які своєю наполегливою працею досягають неймовірних висот.

«Казати дітям «ти – молодець» – дуже важливо. Вони – це наша віра, саме тому необхідно нагадувати їм, що ми підтримуємо усі їхні старти. Усі діти, які здобули стипендію, – це наша гордість, наше майбутнє, запорука духовного і культурного розвитку нашої української держави», – привітала лауреатів директорка Департаменту культури Діана Попова.

Привітання та урочисте оголошення переможців, які отримали творчу стипендію голови КМДА в 2020 році, – за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua