Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цьогоріч сім'ям Героїв Небесної сотні та загиблих воїнів АТО виділять одноразову допомогу у 25 тис. грн

27 жовтня 2016 року

Цьогоріч сім'ям Героїв Небесної сотні та загиблих воїнів АТО виділять одноразову допомогу у 25 тис. грн

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016 -2018 роки.

Відповідно до рішення, збільшується розмір матеріальної допомоги на 2016 рік членам сімей загиблих киян-учасників антитерористичної операції та членам сімей Героїв Небесної сотні з 2,5 тис. грн до 25 тис. грн.

«Ми збільшуємо суму одноразової щорічної допомоги до 25 тисяч гривень. На це додатково виділяються 13,2 мільйони гривень. Допомогу спрямуємо 590 членам сімей, в тому числі: 550 – членам сімей загиблих киян-учасників АТО; 40 – членам сімей Героїв Небесної Сотні», – зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.

За інформацією районних управлінь праці та соціального захисту населення, потреба в засобах реабілітації та особистої гігієни є значно більшою, ніж передбачалось при формуванні міської програми. Зокрема на засоби пересування, реабілітації та складне протезування додатково депутати заклали 12,6 млн грн.

Крім того, за зверненням двох районних управлінь праці та соціального захисту населення (Солом'янський та Голосіївський) виникла потреба в додаткових коштах на забезпечення безкоштовним харчуванням та продуктовими наборами малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення столиці. На це в міському бюджеті додатково передбачили 549,5 тис. грн.

Також депутати виділили 190 тис. грн на одноразову адресну матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам. Які опинилися в складних життєвих обставинах.

Рішення підтримали 94 депутати.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]