Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Бабиному Яру до Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, відбулася урочиста церемонія офіційного погашення поштової продукції

14 травня 2021 року, 17:15

На Алеї Праведників у Бабиному Яру до Дня пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, відбулася урочиста церемонія офіційного погашення поштової продукції. Захід організував Всеукраїнський благодійний фонд «Заради тебе». На урочистій події були присутні представники центральної виконавчої влади, КМДА та дипломатичного корпусу, релігійні діячі, представники громадськості, журналісти, а також діти та онуки рятівників.

Паралельно із заходом була представлена експозиція «Історія крізь обличчя», присвячена Праведникам, яку також підготував благодійний фонд «Заради тебе». Звукове обладнання та супровід забезпечила бібліотека ім. Ошера Шварцмана.

Захід підтримали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр», акціонерне товариство «Укрпошта» та Український інститут національної пам’яті.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]