Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У бюджет Києва за листопад сплачено 2,6 мільйона гривень за паркування – Костянтин Усов

02 грудня 2021 року, 17:05

У Києві стабільно зростають надходження від оплат за паркування. Про це розповів у своєму Telegram-каналі заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, в листопаді водії Києва сплатили за паркування 2,635 млн грн. Це на 50% більше ніж у серпні, на 19% більше ніж у вересні, й на 15% більше ніж у жовтні. Із цих коштів 2,441 млн грн було сплачено за паркування у центрі міста.

«Більше 2,405 млн грн надійшло до бюджету через додаток «Київ Цифровий». При цьому суттєво збільшилися оплати через Parking UA – на 73%. Також для оплати паркування кияни почали більше користуватися додатком «Приват 24», – зазначив Костянтин Усов.

Як показує щомісячний звіт, збільшилася за місяць і загальна сума штрафів. У листопаді кияни сплатили їх на 5,752 млн грн, це на 1,195 млн грн більше за жовтень.

Кількість постанов про правопорушення, винесених інспекторами з паркування за листопад, – 19406.

«Загалом у місті збільшується кількість паркувальних сесій. У листопаді кияни паркувалися майже на 6000 разів більше, ніж у жовтні, що свідчить про стабільне зростання культури паркування у місті», – зауважив заступник голови КМДА.

Костянтин Усов також навів рекорди місяця: найбільша сума за паркування, сплачена однією особою – 7600 грн, а рекордсмен за кількістю штрафів отримав за листопад 11 постанов на загальну суму 3740 грн.

Нагадаємо, що 7 жовтня міська влада презентувала стратегію Нової паркувальної політики міста.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]