Версія для людей із вадами зору

У Дарницькому районі з’явиться «кімната, дружня до опитування дітей», які стали свідками чи постраждали від насильства

25 березня 2021 року, 17:25

У Дарницькому районі буде створено Службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства. На базі Служби також з’явиться «кімната, дружня до опитування дітей», яка функціонуватиме за методикою «Зеленої кімнати». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Це буде перший заклад подібного типу в Києві. Він стане одним із елементів системи протидії та запобігання насильства. Методика «Зеленої кімнати» – це ефективна система роботи з дітьми, які потерпіли або стали свідками домашнього насильства. Адже траплялися випадки, коли дитина була жертвою злочину, а працівники поліції не мали достатньо знань і вмінь для роботи з нею. Тільки психолог, котрий володіє відповідними знаннями, може правильно поставити певні запитання, які цікавлять слідство», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що крім опитування дітей, тут надаватимуться послуги денного перебування для отримання психологічної реабілітації та консультацій. Також працівники закладу зможуть надавати соціальну послугу «кризового втручання» в екстрених ситуаціях з метою негайного усунення їх наслідків.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua