Версія для людей із вадами зору

У Деснянському районі модернізують трамвайну лінію від вулиці Милославської до Дарницького залізничного вокзалу

24 вересня 2020 року, 10:31

У Деснянському районі реконструюють трамвайну лінію від вулиці Милославської до Дарницького залізничного вокзалу міста. Відповідні роботи передбачені розпорядженням КМДА № 1483.

Реконструкція та введення в експлуатацію трамвайної лінії сприятиме оптимізації роботи міських маршрутів, зменшенню рівню шуму для прилеглої забудови, підвищенню якості та безпеки перевезення пасажирів. Наявна ділянка передбачена для організації прямого транспортного зв’язку Деснянського району з іншими районами Києва, а також із Святошинсько-Броварською лінією метрополітену.

Реконструкцію заплановано здійснити у 2020-2022 роках. Зокрема, із використанням сучасних новітніх технологій.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Київпастранс». На нього покладено відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно із затвердженим графіком. Підприємство також має визначити генеральні проєктну та підрядну будівельну організації, забезпечити у 2020 році розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua