Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дніпровському районі реалізовано ще один проект-переможець Громадського бюджету

12 січня 2018 року, 10:12

У Дніпровському районі столиці відбулося відкриття центрального входу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва» (вул. П. Тичини, 22). Про це повідомили на сайті Громадського бюджету.

У рамках реконструкції облаштовано нові сходи зі зручними поручнями та пандусами для маломобільних груп населення, оновлено освітлення, здійснено благоустрій території біля входу для вільного та зручного доступу до закладу. Розширено тротуар навпроти центрального входу та вимощено його тротуарною плиткою (ФЕМ) із облаштуванням вздовж доріжок поручнів. Проведено утеплення фасаду вхідної групи. Також тут висаджено 92 дерева ялівця звичайного.

Варто зауважити, що за понад 40 років експлуатації тротуари та ганок будівлі зносилися. Проведення поточних ремонтів було не здатне забезпечити функціонування споруди на високому рівні, а для надання сучасного рівня зручностей виникла необхідно провести капітальний ремонт. При будівництві Центру в 70-х роках минулого століття будівельні норми та стандарти не враховували потреби людей з інвалідністю. Завдяки реконструкції вдалося покращити доступність і зручність вхідної групи для пацієнтів закладу, збільшити привабливість Центру для відвідувачів.

Проект реалізовано завдяки Громадському бюджету та активній участі громади Березняків. Автор проекту – Людмила Смирнова.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua