Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дніпровському районі завершується реконструкція школи з басейном

06 червня 2019 року, 17:57

Школа на вулиці Хорольській, 19 у Дніпровському районі прийме учнів уже 1 вересня 2019 року. Сьогодні об’єкт проінспектували перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, заступники голови КМДА Вячеслав Непоп та Валентин Мондриївський, а також голова Дніпровської РДА Петро Онуфрійчук.

Реконструкція тривала два роки. Стара двоповерхова будівля школи № 42 була обстежена та демонтована через неналежний технічний стан. Новозбудована школа має чотири поверхи та розрахована на 36 класів.

Для учнів початкових класів передбачено 12 навчальних кабінетів, 2 спальні, 2 ігрові кімнати, 2 комп’ютерні класи та 2 кабінети іноземних мов. Для учнів середніх та старших класів будуть облаштовані 24 навчальних кабінети, а також спеціалізовані кабінети-лабораторії для занять з біології, хімії, фізики, лекторії для вивчення гуманітарних і точних наук, кабінети естетичного виховання. Навчальна матеріальна база комплектується сучасним обладнанням: комп’ютерами, інтерактивними екранами, лінгафонними системами тощо.

Навчальний заклад буде обладнаний відповідно до вимог програми реформ «Нова українська школа» та матиме всі можливості для занять спортом, музикою, сценічним мистецтвом тощо. Створюється простір, дружній для дитини і сприятливий для її всебічного розвитку.

«Майже півтори тисячі школярів підуть у нову, сучасну і красиву школу. Тут все зроблено як для цікавого та насиченого навчального процесу, так і для фізичного розвитку дітей. На пришкільній території облаштують поле для міні-футболу, баскетбольний майданчик, бігову доріжку, яму для стрибків у довжину, майданчики для ігор та навчання правилам дорожнього руху для учнів початкової школи та вихованців групи продовженого дня. Впевнений, що всі будуть задоволені результатом роботи: і дорослі, і малі», – зазначив Микола Поворозник.

При цьому під час реконструкції були збережені експонати шкільного музею, в тому числі башта танку, яка буде встановлена в окремому новозбудованому приміщенні музею як музейний експонат.

У школі буде свій навчально-оздоровчий басейн, тир та три фізкультурні зали для учнів різного віку. Усі основні приміщення, включаючи басейн, обладнають пандусами, підйомниками та ліфтами для безперешкодного пересування маломобільних відвідувачів.

Посилена увага приділяється питанню безпеки дітей. У школі будуть встановлені системи внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, охоронна сигналізація, найсучасніші системи протипожежної безпеки.

Для економії електроенергії використовується тільки енергоефективне обладнання та LED-освітлення. Для опалення приміщень, вентиляції та нагріву води буде облаштований тепловий пункт.

Благоустрій території школи включає озеленення, облаштування клумб, спортивних та ігрових майданчиків, проїздів та тротуарів. Прилегла територія також буде відновлена, зокрема, проведено асфальтування дорожнього покриття. Проїзди матимуть понижені борти для легшого проїзду пішоходів з візками або маломобільних відвідувачів.

«Школа № 42 є комунальним закладом, але при цьому рівень її оснащення та архітектурних рішень нічим не поступається найкращим прикладам приватних шкіл. Школа відкривається у густонаселеному районі, з високою потребою у нових навчальних закладах, і працюватиме на повну потужність, як й інші київські комунальні школи», – зазначив Вячеслав Непоп.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]