Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього року на реконструкцію та технічне переоснащення полігону № 5 для його подальшого закриття місто спрямує 200 млн грн

06 червня 2019 року, 17:41

Цього року на роботи з реконструкції та технічного переоснащення полігону твердих побутових відходів № 5 (поблизу с. Підгірці) планують спрямувати близько 200 млн грн. Ці кошти будуть витрачені на укріплення дамби полігону, встановлення дренажних систем, що унеможливить аварійні ситуації в наступні роки, коли сміття на полігон перестануть завозити.

Також планується модернізація каналізаційно-насосного обладнання, будівництво додаткового модуля «ROCHEM» для переробки фільтрату, а також продовження робіт з рекультивації карт об’єкту.

Протягом останніх двох років міська влада спрямувала більше 106 млн на роботи з укріплення та убезпечення полігону. За ці кошти була відновлена та модернізована система переробки фільтрату «ROCHEM», проведені роботи з реконструкції. Зараз інертним ґрунтом перекрита перша карта полігону, що займає площу понад 18 га, ліквідовані аварійні схили, що могли обвалитись.

Також на полігоні оновлене насосне обладнання, придбана техніка, проведений ремонт електропідстанції; побудовано нову підйомну дорогу на другу карту полігону.

У 2018 році місто прийняло рішення про закриття полігону для прийому сміття в найближчі роки та перетворення на безпечний об’єкт.

Цього року на проведення робіт на полігоні буде спрямовано 200 млн грн. Зокрема, на черзі встановлення ще додаткових очисних модулів, що збільшить загальну потужність системи очищення фільтрату на полігоні №5 до 950 м куб/добу. Зараз переробляється 540 кубометрів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]