Версія для людей із вадами зору

У галереї «Лавра» покажуть унікальне 3-d шоу «Life must go on»

26 лютого 2018 року, 14:34

1 березня о 18:30 у муніципальній галереї «Лавра» стартує мультимедійний проект «Life must go on», що об’єднає живопис, цифрове мистецтво, поезію та музику. Глядачам покажуть справжнє мультимедійне шоу, створене на основі поезії Ліни Костенко. Філософську складову поезії буде передано у візуальних образах цифрового мистецтва.

Одночасно в галереї презентуватимуть серію живопису «Ніч» львівської художниці Лілії Студницької. Всю кольорову гаму робіт, за словами автора, можна побачити тільки в повній темряві.

«Сьогодні ми позиціонуємо галерею «Лавра» як сучасний digital-комплекс – простір, в якому мистецтво стирає будь-які межі. Завдяки новій панорамній відеопроекції картини можна почути, а музику – побачити. У поєднанні класичних напрямів мистецтва та цифрових технологій народжується нова художня мова сучасного арту. Наш проект «Life must go on» саме про це», – розповіла Тетяна Миронова, директор Київської муніципальної галереї «Лавра».

Автори проекту – столична digital-група «Skilz» та львівська художниця Лілія Студницька. Команда «Skilz» посіла перше місце на минулорічному фестивалі світла та медіа-мистецтва в Києві.

Виставка триватиме до 31 березня включно.

Місце проведення: вул. Лаврська, 1, галерея «Лавра».

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова за тел.: (096) 287-46-36 або e-mail: dt@pr-assistant.agency.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua