Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Голосіївському районі збудують артезіанську свердловину

02 листопада 2017 року, 17:47

У Голосіївському районі на проспекті Голосіївському, 87-Г збудують нову артезіанську свердловину малої продуктивності. Підписане розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1373.

Замовником зазначених робіт визначено СВКП «Київводфонд», якому доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації, розробити та затвердити проектну документацію для виконання робіт.

Кошти на будівництво передбачені в Програмі економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік. Орієнтовна вартість – 1,8 млн грн.

Нагадаємо, що нещодавно було підписане розпорядження щодо будівництва нових артезіанських свердловин малої продуктивності на вулиці Старокиївській, 25, перетині вулиць Січових Стрільців і Кудрявської у Шевченківському районі, а також у сквері на вулиці Попудренка у Дніпровському районі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]