Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У «Київкомунсервісі» нагадали про можливість здати прострочені та використані медичні препарати у спеціальні контейнери

04 липня 2023 року, 15:43

Протерміновані медикаменти та їх залишки можна здати в спеціальні сміттєві баки, що розташовані в центральній частині міста. Такі контейнери встановлені ще у 2021 році, їх наразі 5. При виборі їхнього типу й конфігурації враховували досвід європейських міст. Про це в інтерв’ю «Суспільне новини» розповів директор комунального підприємства «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич.

«Підприємство планувало масштабувати проєкт, але повномасштабне вторгнення колосально вплинуло на ресурсні можливості, тому перевізники зосередились на ефективній реалізації вже існуючих проєктів роздільного збору. Проте протягом 2022 року в умовах воєнного стану у столиці зібрали та відправили на переробку 99 кг ліків з таких контейнерів», – зауважив Максим Ляшкевич.

Контейнери знаходяться за адресами:

  • вул. Івана Франка, 30;
  • б-р Лесі Українки, 28;
  • вул. Антоновича, 41;
  • вул. Мечникова, 8;
  • вул. Басейна, 7.

Нагадаємо, у Києві розташовані понад 200 контейнерів для утилізації небезпечних відходів, які призначені для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп. Вони розміщені в усіх районах міста та позначені на мапі.

Детальна інформація про поводження з небезпечними відходами та важливість їх утилізації – на сайті КП «Київкомунсервіс».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]