Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Київраді наполягають на викупі земельної ділянки на Шулявці для створення парку

09 червня 2021 року, 12:01

Київська міська рада планує викупити земельну ділянку площею 0,3110 га для створення сучасного міського парку. Земельна ділянка розташована в Шевченківському районі на проспекті Перемоги, 50-А поблизу станції метро «Шулявська». Про це повідомив сьогодні заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, з 2014 року зазначена земельна ділянка перебуває у приватній власності. Водночас дозвільні документи на будівництво у власника відсутні, що викликає значний суспільний резонанс та привертає увагу засобів масової інформації.

«Найшвидший та найдієвіший спосіб зупинити незаконну забудову даної ділянки – це викупити її. Наші депутати мають зрозуміти це та підтримати рішення про викуп, бо зволікання у цьому питанні загрожує появою нового житлового комплексу на місці потенційного скверу», – наголосив Володимир Бондаренко.

Як зазначив заступник міського голови, на даній території жодне будівництво не планується. Натомість на цій земельній ділянці планується винятково створення нової зеленої зони. Тому після проведення належних заходів і прийняття рішення буде розпочато процедуру викупу ділянки на проспекті Перемоги, 50-А в Шевченківському районі.

Для облаштування нового сучасного парку необхідно реалізувати наступні заходи:

  • у встановленому законом порядку письмово повідомити ТОВ «Шулявка» про викуп земельної ділянки для створення нового міського парку;
  • забезпечити проведення експертної грошової оцінки території;
  • рецензувати звіт із експертної грошової оцінки;
  • надати пропозиції щодо викупу земельної ділянки;
  • підготувати та подати проєкт рішення про затвердження викупної ціни земельної ділянки Київській міській раді.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]