Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Київській міській раді створять робочу групу щодо вирішення питання створення ландшафтного заказника «Протасів Яр»

14 вересня 2021 року, 15:30

У Київській міській раді створено робочу групу для напрацювання комплексного рішення щодо питання створення ландшафтного заказника місцевого значення «Протасів Яр» у Солом’янському районі. Таке рішення ухвалили на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

Ініціаторкою створення робочої групи стала депутатка Київської міської ради, секретарка постійної комісії з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

Депутатка наголосила на необхідності напрацювання комплексного рішення щодо майбутнього зеленої зони міста.

«Зараз важливо створити робочу групу з розширеним складом учасників. Мета – напрацювати комплексне рішення щодо питання створення ландшафтного заказника місцевого значення «Протасів Яр». Особливо враховуючи той факт, що я не знаю жодної фракції Київради, яка б не розділяла ідею того, що потрібно знайти механізми збереження зеленої зони», – зазначила Євгенія Кулеба.

До складу робочої групи, крім Євгенії Кулеби, виявили бажання долучитися депутати Київської міської ради Юлія Лимар, Ольга Чайка, Олексій Гриценко, Михайло Ковальчук.

Крім того, було підтримано ініціативу звернутися до постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин вжити заходи щодо неподовження договору оренди та викупу земельних ділянок, які знаходяться у приватній власності.

Як зазначав раніше заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у столиці є вкрай необхідним збереження усіх фрагментів природних ландшафтів, які досі існують.

«Солом’янський район один із найменш озеленених у місті Києві, тому збереження великих масивів зелених насаджень є необхідним для якості повітря та мікроклімату району. Наразі на цих територіях планується збудувати три багатоповерхові башти житлового комплексу. Це є неприпустимим. Міська влада буде відстоювати позицію територіальної громади міста та виступати на захисті її інтересів», – додав Володимир Бондаренко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]