Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Київській міській раді затвердили положення про новоутворені Департаменти районів міста Києва

17 лютого 2022 року, 13:50

У Київській міській раді затвердили положення про новоутворені Департаменти районів міста Києва, які будуть структурними підрозділами Київської міської державної адміністрації. Таке рішення було прийнято сьогодні, 17 лютого, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 84 депутати.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко нагадав, що на минулому пленарному засіданні депутатський корпус підтримав рішення утворити 10 нових структурних підрозділів КМДА – Департаменти районів, які до часу створення районних у місті Києві рад будуть здійснювати самоврядні повноваження на місцях.

«Необхідно надати правові підстави для здійснення діяльності новоутвореним Департаментам районів міста Києва. Також визначити їх повноваження, як органів місцевого самоврядування, в окремих галузях, реалізація яких не покладена на інші структурні підрозділи виконавчого органу. На території адміністративних районів міста Києва новоутворені підрозділи будуть здійснювати самоврядні повноваження з метою дотримання принципу безперервності влади. Вони будуть підпорядковуватись Київському міському голові Віталію Кличку та підзвітними Київській міській раді – це дозволить належним чином здійснювати контроль за їх діяльністю. Створення Департаментів районів є важливим стратегічним кроком на шляху до створення районних у місті Києві рад», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що водночас районні у місті Києві державні адміністрації продовжують роботу та виконують повноваження виключно як місцевий орган державної виконавчої влади.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]