Версія для людей з порушеннями зору
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Портал Послуг
Версія для людей з порушеннями зору

У КиївЗоо мешканці копитного ряду відкриють сезон кавунових вікендів (+фото, відео)

05 вересня 2025 року, 14:04

Кожні вихідні вересня в КиївЗоо проходять кавунові вікенди. Цьогоріч відкривати кавуновий сезон будуть мешканці копитного ряду. Про це повідомляють у КП «Київський зоопарк».

Збагачення сезонними кормами – поширена практика в зоопарках. Вона дає змогу побачити цікаві моменти з життя тварин.

Так, 6–7 вересня для відвідувачів відбудуться показові годування:

  • о 12:00 – альпаки;
  • о 12:10 – бізони;
  • о 12:20 – зубри;
  • о 12:30 – коні Пржевальського;
  • о 12:40 – верблюди та віслюки.

Показове годування проходитиме у вольєрах, які поруч копитного ряду.

Вхід у зоопарк – до 17:00, перебування на території – до 18:30. Час роботи квиткових кас: пн – з 12:00 до 17:00, вт–нд – з 10:00 до 17:00.

Закликаємо містян пам’ятати про власну безпеку, бути обачними та під час сигналу повітряної тривоги переходити в укриття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]