Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві 28 березня закінчується опалювальний сезон

27 березня 2022 року, 11:50

У Києві в понеділок, 28 березня, завершується опалювальний період для житлового фонду та обʼєктів інфраструктури міста. Підписано відповідне розпорядження військової адміністрації Києва.

Відключення опалення у закладах охорони здоровʼя, культури, фізичної культури та спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також у соціально-медичних установах будуть проводити за письмовими заявками їх керівників.

Нагадаємо, столиця живе в умовах воєнного стану, однак працює уся міська інфраструктура. Киянам надаються всі комунальні послуги. Цілодобово працюють аварійні бригади для усунення пошкоджень мереж: 150 одиниць техніки та 400 працівників «Київтеплоенерго» та «Київводоканалу».  Крім того, у столиці курсує 90 сміттєвозів, що забирають відходи з вулиць та дворів, зокрема, і габаритне сміття, яке утворюється внаслідок обстрілів. Понад 2,3 тисячі двірників продовжують прибирати вулиці та двори.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]