Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві тривають роботи з обстеження територій і прибирання зламаних дерев після вчорашньої негоди (+фото)

13 травня 2022 року, 11:35

Унаслідок негоди, яка вчора накрила столицю, зламано більше 70 дерев та пошкоджено ще 230. Обстеження територій тривають. Найбільше постраждали Солом’янський та Святошинський райони. Про це повідомляє КО «Київзеленбуд».

Також була пошкоджена липа Петра Могили, яка є пам’яткою природи – відламано частину стовбура. Фахівці «Київзеленбуд» спільно з арбористом Ігорем Сінгером обстежать дерево сьогодні, щоб надати фахову оцінку пошкодженням та зрозуміти подальшу долю 400-річного дерева.

Крім того, до аварійно-диспетчерської служби комунального об’єднання надійшло близько 40 викликів від початку негоди.

Роботи з прибирання дерев розпочали одразу, як тільки припинився сильний вітер, і тривають досі. Першочергово прибирають дерева та гілки там, де вони можуть нести загрозу життю та здоров’ю людей, а також з автомобільних і пішохідних доріг.

Нагадуємо, якщо впало дерево чи зламалися гілки, телефонуйте до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: (044) 272-40-18.

Раныше повыдомлялося, що рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» спільно з ГУ ДСНС в м. Києві та комунальними службами протягом ночі відпрацювали 8 виїздів, пов'язаних із ліквідацією наслідків негоди, яка сталася ввечері 12 травня. 

Фахівці КО «Київзеленбуд» прибирають повалені дерева після негоди в столиці, що сталася 12 травня

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]