Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві будуть надавати матеріальну допомогу постраждалим від наслідків збройної агресії Росії

30 березня 2022 року, 15:56

У Київській міській раді затверджено порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборчих програм та доручень виборців в умовах воєнного стану. Таке рішення було прийнято сьогодні, 30 березня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради.

Так, згідно з порядком використання коштів, першочергово будуть фінансуватися заходи у сфері соціального захисту та соціального забезпечення, цивільного захисту населення, заходи у сфері національного супротиву та оборони, а також заходи пов’язані із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.

У Київській міській раді зазначили, що кияни можуть направляти звернення на отримання матеріальної допомоги на ім’я депутатів Київради. Звернення буде опрацьовано співробітниками громадських приймалень. Розмір матеріальної допомоги буде визначено, виходячи з обставин, які виникли. За зверненням депутатів до секретаріату Київської міської ради, з бюджету міста Києва буде виділятись грошова матеріальна допомога членам територіальної громади столиці: багатодітним сім’ям, одиноким матерям, особам з інвалідністю, постраждалим сім’ям від наслідків збройної агресії російської федерації, а також військовослужбовцям та членам їхніх сімей, добровольцям Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Київській міській раді додали, що порядок буде діяти протягом воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», та втратить чинність з моменту припинення та скасування воєнного стану.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]