Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада зібралася сьогодні вдруге від початку широкомасштабного вторгнення Росії до України, щоб схвалити пільги для бізнесу, який працює в столиці (+фото)

30 березня 2022 року, 15:20

Сьогодні депутати Київради вдруге від початку широкомасштабного вторгнення Росії до України зібралися на засідання і схвалили пільги для бізнесу, який працює в столиці. У засіданні взяли участь 90 депутатів.

Пільги, зокрема, стосуються пересувної торгівлі та ресторанних майданчиків, підприємців, що працюють на комунальних площах, рекламних компаній. Пільги матимуть і паркувальні майданчики. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«У Києві поступово відновлює роботу приватний бізнес. Зокрема, відчиняються знову продуктові магазини, кав’ярні, перукарні, СТО. І сьогодні на засіданні ми ухвалили рішення, що нададуть стимул для роботи столичного бізнесу. Бо в умовах воєнного стану, коли така складна ситуація, економіка повинна працювати. Тому для пересувної торгівлі та ресторанних майданчиків плата за договорами буде зменшена до символічної 1 гривні. Сплата пайової участі для них становитиме 50% від існуючої. Бізнес, що працює на комунальних площах, звільняється від сплати за оренду. Пільги отримають і паркувальні майданчики. Ми вдячні також рекламним компаніям, які на рекламних площинах у місті розміщують соціальну та патріотичну рекламу. Тому пільги місто передбачило і для них», – сказав мер Києва.

Також депутати ухвалили надання фінансової підтримки транспортним підприємствам міста. Зокрема, на виплату зарплат їх працівникам.

«Дуже важливою є підтримка громадського транспорту столиці – наземного та метрополітену. Бо транспорт сьогодні виконує і свої прямі функції з перевезення пасажирів – робить це безкоштовно. І багато інших функцій в допомогу обороні столиці», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що запровадження пільг – це зменшення надходжень до міського бюджету. Але головне завдання – щоб бізнес вижив і працював, щоб працювала економіка столиці і держави.

«Ми розраховуємо, що обсяг пільг, які надає місто, компенсується надходженнями від ПДФО та бізнесу, що буде працювати. Колеги! Тримаємося! Тримаємо Київ! Робимо все для захисту нашого міста та підтримки його мешканців! Разом вистоїмо і переможемо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Він також підкреслив, що міська влада робить усе, щоб забезпечити життєдіяльність столиці, роботу підприємств критичної інфраструктури, комунальних служб, громадського транспорту, що в обмеженому режимі, але працює. Київ також створює резерви продуктів харчування, товарів першої необхідності, ліків. Цим ефективно займається Гуманітарний штаб столиці.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]