Версія для людей із вадами зору

У Києві ліквідували понад п’ять тисяч пошкоджень теплових мереж

14 вересня 2018 року, 14:18

Тривала відсутність гарячої води негативно відобразилась на стані теплових мережі, і ми очікуємо підвищений рівень аварійності на старті опалювального сезону. Тим не менш, аварійна служба комунального підприємства «Київтеплоенерго» готова ліквідовувати їх, і ми залучили додаткові протиаварійні бригади. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«У процесі підготовки до зими «Київтеплоенерго» завершило гідравлічні випробування, окрім мережі під мостом імені Патона. Ми там продовжуємо роботи. На сьогодні вже виявили 12 пошкоджень. Зараз поступово збільшуємо тиск на цьому об’єкті. Роботи виконують зварювальники-альпіністи, які працюють просто в повітрі на мосту», – пояснив заступник голови КМДА.

За його словами, з квітня у Києві виявили та ліквідували близько п’яти тисяч пошкоджень теплових мереж.

«Відсутність гарячої води у літній період ускладнює життя комунальним службам через корозію теплових мереж. Саме тому наше головне завдання – якомога швидше вирішити газове питання і відновити роботу котелень і ТЕЦ», – сказав Петро Пантелеєв.

Загалом, як повідомили в комунальному підприємстві «Київтеплоенерго», у столиці в рамках підготовки до зими виявлено 5288 пошкоджень теплових мереж, з яких усунуто вже 5055, інші в роботі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua