Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві менш ніж за добу випало більше половини місячної норми опадів

12 червня 2024 року, 17:48

Із ночі і станом на 15:00 середи в Києві середній рівень опадів склав 46 мм, що в кілька разів перевищує добову норму. Злива з такою кількістю опадів у столиці – вперше за останні 30 років. Про це повідомляє Укргідрометцентр, керуючись останніми оперативними даними.

Так, станом на 15:00 середній рівень опадів склав 31 мм. За ніч до 6:00 випало 15 мм опадів. Загалом нічний і денний рівні складають 46 мм опадів. Нормативний обсяг опадів за місяць складає 74 мм, тобто 12 червня в Києві випало більше половини місячної норми.

Нагадуємо, за прогнозом синоптиків, злива може тривати до кінця дня. Закликаємо містян бути обережними, за можливості залишатись у приміщеннях, не виїжджати без нагальної потреби на авто, не паркувати автомобілі біля дерев чи електроопор.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]