Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Освітній форум: заклади загальної середньої освіти столиці презентували інноваційні ідеї, проєкти та розробки (+фото)

12 червня 2024 року, 17:44

У Києві відбувся освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни», під час якого своїми надбаннями поділились педагогічні колективи 20 столичних шкіл комунальної і приватної форми власності. Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

«У воєнний період вчительству вдалось віднайти і застосувати рішення, які допомагають і підтримують школярів. Під час Форуму освітні професіонали презентували колегам свої сміливі інноваційні ідеї, проєкти та розробки, що напрацьовані педагогічними колективами в умовах повномасштабної війни», – зазначила Олена Фіданян.

Зокрема, Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка представив інновації в системі підвищення кваліфікації педагогів столиці. 

Загалом же в межах роботи Форуму представили інноваційну палітру: на 11 локаціях своїми креативними ідеями та досвідом ділилися управлінці-практики, вчителі та психологи закладів загальної середньої освіти. 

«Кожна ідея має ім’я! Педагогічні новації – наша освітянська відповідь викликам війни. І з кожним днем освіта Києва стає сильнішою і чутливішою до обставин. Нові актуальні моделі організації навчання школярів у 2024-2025 навчальному році – наша пропозиція для діалогу з колегами, які прагнуть високих стандартів якості знань учнів у критичних умовах», – додала Олена Фіданян.

Кращі інноваційні практики закладів отримали нагороди Департаменту освіти і науки, а учасники, які презентували власний досвід, – сертифікат про підвищення кваліфікації за інновації в освіті.

Форум провели у співпраці міської влади, Департаменту освіти і науки, районних управлінь освіти та педагогічних колективів закладів освіти комунальної та приватної форм власності.

Освітній форум «Інноваційні рішення в закладах загальної середньої освіти Києва в умовах війни»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]