Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві на Позняках сьогодні відкрили новий бювет із підігрівом підлоги (+відео)

27 листопада 2019 року, 15:27

Сьогодні у Дарницькому районі Києва, на проспекті Петра Григоренка, 14, відкрили новий бюветний комплекс глибиною 240 м, який оснащений системою «антилід». Це новий бювет, що зведений на прохання жителів мікрорайону. Наступного року місто виділить близько 24 млн грн на будівництво двох нових бюветів та чотирьох свердловин, а також 17 капремонтів. Про це під час відкриття бювету заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Свердловина бювету Юрського водоносного горизонту. Вода відповідає Державним санітарним правилам та нормам і не потребує встановлення додаткової системи доочищення.

«Нові бювети, що з’являються у столиці, зручні й прості у використанні. Замість помпи – кнопки. За необхідності оснащені теплою підлогою, щоб не намерзала крига, коли вода розливається. Цей бювет також оснащений пандусом. Загальна вартість бювету 3,2 млн грн. Такі ж сучасні бювети з кнопками вже збудовані на вулицях: Урлівській, 9 (Дарницький район); Йорданській, 11 (Оболонський район); Бахмацькій, 10 та Академіка Вернадського, 85 (Святошинський район)», – сказав Петро Пантелеєв.

За його словами, протягом 2019 року побудовано 3 нових бювети та 2 свердловини. На сьогодні проведено 20 капремонтів із запланованих 33 до кінця року.

«У 2025 році ми відновимо роботу усіх комплексів, яких у столиці налічується 199», – повідомив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]