Версія для людей із вадами зору

У Києві перші 16 воїнів отримають посвідчення добровольця та відповідні пільги – Марина Хонда

21 лютого 2019 року, 18:39

У Києві перші 16 воїнів отримають посвідчення добровольця та пільги, що поширюються на учасників АТО. Відповідні рішення були прийняті під час засідання Комісії з питань надання на території м. Києва посвідчення бійця-добровольця під головуванням заступника голови КМДА Марини Хонди.

«Це посвідчення дає можливість отримувати нашим захисникам-добровольцям низку пільг і гарантій, які надаються учаснику АТО. Цього процесу досить довго чекали добровольці, тому ми прогнозуємо велику кількість заявок», – наголосила Марина Хонда.

Рішення про надання посвідчення та відповідних пільг приймається Комісією з питань надання на території міста Києва посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного кордону суверенітету на сході України. Комісія також приймає рішення про надання посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) бійця-добровольця.

Наразі столичний пакет муніципальних пільг та гарантій для цієї категорії киян досить обширний.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua