Версія для людей із вадами зору

У Києві під час виборів виявили понад 200 порушень у сфері благоустрою

27 жовтня 2020 року, 9:42

У столиці під час місцевих виборів було виявлено понад 200 порушень у сфері благоустрою. Найбільше неприбраних агітаційних плакатів було зафіксовано в Деснянському районі – 32 випадки, найменше спостерігалося в Дарницькому, Дніпровському та Оболонському районах – по 15 випадків. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

«За 24-25 жовтня інспектори виявили понад 200 випадків наявності засобів передвиборної агітації на об’єктах благоустрою. Як правило, рекламні плакати розміщувалися на стовпах та інформаційних стендах житлових будинків. При виявленні порушень інспектори вносили приписи з вимогою негайно прибрати передвиборну агітацію з об’єктів благоустрою. Загалом за вихідні інспектори внесли 210 приписів. Варто зазначити, що балансоутримувачі миттєво реагували на виявлені інспекторами порушення та усували їх», – розповів Олексій Кулеба.

Він нагадав, що у вихідні для контролю за дотриманням умов «дня тиші» були залучені 25 інспекторів благоустрою. Їхньою задачею було також контролювати санітарно-технічний стан прилеглих до виборчих дільниць територій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua